ПРО КОМПАНІЮ

Про нас

Компанія «Вольт Енерго Сервіс» заснована в 2004 році. Основний напрямок діяльності нашої компанії - ремонт кабельних ліній прокладених в землі. Ми також надаємо електромонтажні послуги для організацій і приватних осіб за доступними цінами.
 Наші послуги ми надаємо не тільки в Києві і Київській області, а й у сусідніх областях.
 Компанія «Вольт Енерго Сервіс» приділяє особливу увагу по ремонту кабелю і швидкого його відновлення, без втрати якості і в мінімальні терміни - це найголовніше для клієнта. Адже подача електроенергії, в основному, здійснюється в Ваш будинок, офіс, на виробництво по кабельних лініях, прокладених в землі. Наша пересувна електролабораторія і кваліфікований персонал мають всі необхідні прилади для пошуку місця пошкодження кабелю.
 Ми виконуємо планові заходи з модернізації або створення електромережі до споживачів. Наша компанія завжди намагається надати повний спектр електромонтажних послуг, з індивідуальним підходом до кожного клієнта.

Вам немає необхідності шукати будь-які матеріали для нашої роботи. Ми використовуємо власні матеріали та обладнання, що відповідають вимогам українських і міжнародних стандартів. Всі роботи, які Вам необхідно виконати, варто тільки перерахувати нашим фахівцям. Ваші побажання і вимоги - для нас закон. Ми виконаємо всі ваші вимоги і побажання в оптимально короткі терміни, а якщо потрібно, порадимо провести необхідні роботи.

За якість виконаної роботи ви можете анітрохи не турбуватися. Ми дорожимо своєю репутацією, і тому використовуємо працю кращих фахівців у своїй галузі і тільки якісні матеріали та обладнання.

Зворотній зв'язок